Program hotelowy NFHotel - zapraszamy hotelarzy z Dźwirzyna do współpracy

NetFactory zaprasza hotelarzy z Dźwirzyna, oferujących noclegi, hotele, pensjonaty, SPA, domki letniskowe, kwatery, pokoje lub apartamenty, do współpracy w ramach korzystania z programu NFHotel. Zarządzając obiektem noclegowym w Dźwirzynie na pewno potrzebujesz solidnego programu, który pozwoli Ci na szybką obsługę każdego gościa. Program NFhotel to m. in. błyskawiczne dodawanie nowych rezerwacji, którego dokonać można podczas krótkiej rozmowy telefonicznej, w czasie której tworzy się w programie rezerwację i przesyła ją do zatwierdzenia klientowi, który następnie może ją zaakceptować błyskawicznym przelaniem zadatku lub całości wpłaty dzięki linkowi do płatności online. Rezerwacje wyświetlone są na intuicyjnym grafiku. NFhotel to także szybkie i łatwe rozliczenia, w których ryzyko pomyłki ograniczone jest do minimum. Pomaga w tym też dynamiczny cennik, obliczający i podpowiadający odpowiednie opcje związane z obliczaniem kosztów pobytów.


Niewątpliwym ułatwieniem jest też wewnętrzny komunikator - prosty w obsłudze, pozwalający na wysyłanie krótkich wiadomości między osobami obsługującymi recepcję. Pracę ułatwiają także przypominacze o przyjazdach i wyjazdach klientów czy innych ważnych wydarzeniach i ustaleniach. Służy temu także moduł kontroli przyjazdów/wyjazdów, który nie pozwoli pominąć wszelkich szczegółów związanych z pobytem gości. Aby monitorować pracę całego obiektu, do dyspozycji jest także moduł raportów i analiz, dostarczający niezbędnych informacji do podejmowania dobrych decyzji w przyszłych okresach. Jedną z najważniejszych funkcjonalności NFhotel jest również ewentualność dodania na stronę internetową swojego obiektu funkcji rezerwacji online. Serdecznie zapraszamy do nawiązania współpracy i rozpoczęcia korzystania z programu NFhotel.

Chcesz wypróbować program? Zadzwoń lub napisz: TEL. 509 20 20 60, biuro@netfactory.pl

Zobacz:

Dodano: 2015-11-10 15:05:00

Komentarze (2)
Pensjonat*** Karkonoski SPA
7.12.2015 09:17

NFhotel bardzo się u nas sprawdza. Pracujemy na nim już dłuższy czas i jesteśmy naprawdę usatysfakcjonowani. Według nas, to na razie jeden z najbardziej funkcjonalnych programów z jakie są dostępne na rynku. Jest prosty w obsłudze i bezpłatny, ma sporo ciekawych funkcji i opcję rezerwacji online, z której też zdecydowaliśmy się korzystać. Jak najbardziej polecamy!

Bałtyk Resort
7.12.2015 09:18

Mamy okazję korzystać i w naszym pensjonacie naprawdę sprawdza się bardzo dobrze. To funkcjonalny produkt, przede wszystkim łatwy w obsłudze, z jasnymi warunkami użytkowania i bezpłatny! Bardzo usprawnia nam zarządzanie przyjazdami i wyjazdami gości.

Dodaj komentarz