Przyjemna odmiana pod Śnieżką!

Wszyscy czasem potrzebują odmiany. Tak samo jak szary Kowalski, który nareszcie wyjedzie nad morze lub w góry właśnie - tak nawet reklama wymaga oddechu świeżości. I jej nie zaradzi opakowanie gumy Orbit. Na szczęście Pensjonat Karkonoski SPA*** znalazł ciekawy sposób, jak temu zaradzić. Sprawdźcie!

Karpacz

Montaż:KM Studio.

Na 1 rzut okiem mamy tutaj kawałek filmu, w którym obiekt reklamuje swoje atuty. Chwila, chwila, ale tutaj 99,9% to dzieci! A gdzie pokaz stołu bilardowego, sauny lub pięknego, miękkiego łóżka?

No właśnie nie ma. Skoro tyle razy można to oglądać na innych tego typu filmach, to po co powielać schemat? Tak pewnie myśleli autorzy filmu - i pomysł wypalił w całości! Zamiast oklepanych schematów mamy przedstawienie jak grupka dzieci szaleje na huśtawkach i ma się świetnie, a potem idą zjeść zabawnie zaaranżowane dania. Efekt super, lekki i przyjemny, można z czystym sumieniem polecić innym stworzenie czegoś podobnego. Na pewno zadziała!

Nie zabrakło też podstawowych informacji, lecz nie w filmie, lecz na samej stronie pensjonatu. Sam klip wydaje się jakby miał dopełniać całą ofertę - i robi to doskonale.

Jeśli szukasz innych obiektów pod Śnieżką, klikaj:

Dodano: 2014-11-07 15:04:26

Komentarze (0)
Dodaj komentarz