Wielkanoc nad morzem ---wielkanoc--- w Dźwirzynie

Kolejna Wielkanoc w rodzinnym gronie zapowiada się identycznie jak poprzednie, a cały ten świąteczny galimatias związany z przygotowaniem uroczystości daje już mocno w kość? Być może nadszedł już odpowiedni czas, by przerwać tę rutynę i coś zmienić. Na przykład wyjechać na te kilka dni nad morze, żeby trochę wypocząć w towarzystwie tylko najbliższych osób. Dźwirzyno byłoby niezłą destynacją - wolny czas można przeznaczyć na korzystanie z wszelkich miejscowych atrakcji, a tych w miasteczku i najbliższej okolicy nie brakuje.

Wielkanoc w górach w Karpaczu

Wielkanoc nad morzem w Dźwirzynie to dobry czas, żeby trochę powylegiwać się (lub pobiegać czy poszukać bursztynów) na plaży. Powietrze jest równie rześkie i przyjemne co latem, za to wolnego miejsca zauważalnie więcej. Z tego faktu zapewne ucieszą się również amatorzy wędkarstwa. Bardzo bogate w ryby jest także pobliskie jezioro Resko Przymorskie. Gdyby nadmiar świątecznych kalorii wymagał intensywniejszego wysiłku, można wsiąść na rower albo udać się do gminnego Centrum Sportu i Rekreacji, które posiada wiele obiektów do najróżniejszych dyscyplin sportowych.

Wielkanoc nad morzem w Rewalu

Wyjazd na Wielkanoc nad morze do Dźwirzyna to niezły pretekst, żeby wybrać się do portowego Kołobrzegu. Jak wiadomo jest tam sporo muzeów i obiektów do zwiedzania, ewentualnie także parków rozrywki do przetestowania. Przykładowo: jeśli ktoś uważa, że zabawa pistolecikami na wodę jest zbyt dziecinna, może je zamienić na markery do paintballa - oczywiście nie ma mowy o strzelaniu kulkami z farbą do przypadkowych przechodniów, w okolicy jest dość profesjonalnych pól do gry.

Jednak w pierwszej kolejności Wielkanoc nad morzem w Dźwirzynie zyskuje z tego względu, że wszyściuteńko czego potrzeba - śniadaniowe i obiadowe menu, zawartość koszyczka do święcenia w kościele, elegancką i gustowną oprawę, a pewnie nawet pistolety na wodę dla dzieci na śmigusa-dyngusa - może dostarczyć obiekt noclegowy, z którego usług się skorzysta. Owszem, trzeba za to zapłacić określoną kwotę, ale jak wyliczył kiedyś jeden z serwisów zakupowych, taki wyjazd kosztuje 100-200zł więcej niż święta organizowane samodzielnie. A narobić się nie trzeba wcale.

Wielkanoc nad morzem w Dźwirzynie to doskonały wybór dla wszystkich, którzy w święta chcieliby w końcu troszeczkę odpocząć. A pamiętając o atrakcjach turystycznych w tym akurat rejonie wybrzeża, będzie można to robić na mnóstwo sposobów.

Dodano: 2016-10-12 10:13:00

Komentarze (0)
Dodaj komentarz